MÖBLER / Soffor / Soffa 7223246
nr 722 3246
Soffa
1800-tal, längd: 162
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 31 oktober 2011
kl 19:34:22
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
400 kr